¿QUIÉN ES PETER?
Más detalles
Editorial:
Año de edición:
2019
ISBN:
9791126301010
Páginas:
270
Idioma:
Tamaño:
21 x 14 cm
Categorías adicionales:

Põrgu

Hell (Estonian Edition)

Lee Jaerock

Tapa blanda
Sinopsis

Lootes, et see raamat on eluleivaks, mis juhatab arvukad hinged ilusasse Taevasse, lastes neil mõista kõigi inimeste pääsemist sooviva Jumala armastust…

 


Täna kui inimesed kuulevad Taevast ja põrgust, vastab suurem osa neist negatiivselt ja ütleb: „Kuidas saan ma uskuda taolist asja käesoleval teadusliku tsivilisatsiooni ajastul?“ „Kas sa oled kunagi viibinud Taevas ja põrgus?“ või „Te saate seda ainult surmajärgselt teada.“


Te peate ette teadma, et surmale järgneb elu. Siis kui te hingate viimast korda, on liiga hilja. Pärast viimast hingetõmmet selles maailmas ei ole teil enam kunagi uut võimalust oma elu uuesti elada. Teid ootab vaid Jumala kohus, kus te lõikate seda, mida te külvasite siin maailmas.
Jumal on kogu Piiblis meile juba ilmutanud pääsemise tee, Taeva ja põrgu olemasolu ja kohtu, mis toimub Jumala Sõna alusel. Ta ilmutas oma väe imetegusid paljude Vana Testamendi prohvetite ja Jeesuse kaudu.


Jumal näitab ka täna imede, tunnustähtede ja muude Jumala kõige truumate ja ustavamate sulaste kaudu Piiblisse kirja pandud imeliste Jumala väetegudega, et Ta elab ja Piibel on tõde. Kuid hoolimata Tema tegude küllastest tõendustest on ikkagi olemas uskmatud. Seetõttu näitas Jumal oma lastele Taevast ja põrgut ja julgustas neid andma tunnistust sellest, mida nad olid kogu maailmas näinud.


Armastuse Jumal ilmutas ka minule üksikasjalikult Taeva ja põrgu kohta ja õhutas mind seda sõnumit kogu maailmas kuulutama, sest Kristuse teine tulek on väga lähedal.
Kui ma edastasin sõnumid põrgusse kuuluvatest armetutest ja jäledatest alumise haua vaatepiltidest, nägin ma paljusid oma kogudusest sügavast kurvastusest värisemas ja nutma puhkemas hingede pärast, kes said alumise haua kohutava julma karistuse osaliseks.

 

Vendido por Podibooks
Puntuación del vendedor (0/5)
9,89 €
IVA incluido
AÑADIR AL CARRITO

LOS QUE LEYERON ESTE LIBRO TAMBIÉN COMPRARON:

keyboard_arrow_up