¿QUIÉN ES PETER?
Más detalles
Editorial:
Año de edición:
2019
ISBN:
9789523250116
Páginas:
40
Idioma:
Tamaño:
25,4 x 20,3 cm
Categorías adicionales:

Kočka léčitelka

Czech Edition of The Healer Cat

Tuula Pere

Tapa dura
Sinopsis

Celesse, the healer cat, is a highly respected member of the neighborhood. As the mistress’s favorite cat, she spends lazy days in the warmth of the house.
One snowy night a mother hare rushes in, desperate for help. Reluctantly, the healer cat travels with her through a nighttime snowstorm and biting cold winds. In a dark forest, Celesse comes face-to-face with a scary surprise and is forced to gather her powers for the first time in a while.
---
Díky svému daru je Celestýna, kočka léčitelka, velmi váženou členkou v celém sousedství. Panička ji má ze všech nejraději, a tak si může užívat dny, kdy se jí nechce nic dělat, pěkně v teple domova.
Obrat ale nastává, když přiběhne z lesa zaječice, prosíc úpěnlivě o pomoc. Její neodbytnost nakonec přemůže lenost kočky léčitelky a společně se za kousavého mrazu vydávají noční sněhovou bouří na cestu. Uprostřed temného lesa musí Celestýna sebrat všechny své schopnosti, aby mohla čelit nečekanému nebezpečí.
Když je po všem, noc odchází a výprava je úspěšně u konce, vychází slunce a zahřívá nejen zasněžený les, ale i srdce naší kočky léčitelky.

Vendido por Podibooks
Puntuación del vendedor (0/5)
23,58 €
IVA incluido
FREE PENÍNSULA
AÑADIR AL CARRITO

LOS QUE LEYERON ESTE LIBRO TAMBIÉN COMPRARON:

keyboard_arrow_up