¿QUIÉN ES PETER?
Más detalles
Año de edición:
2018
ISBN:
9789537465100
Páginas:
256
Idioma:
Tamaño:
22,9 x 15,2 cm
Categorías adicionales:

Frankenstein

Frankenstein, Albanian edition

Mary Shelley

Tapa blanda
Sinopsis

I kapur me zbulimin e shkakut të gjeneratës dhe jetës dhe dhënies së animacioneve mbi materien e pajetë, Frankenstein mbledh një qenie njerëzore nga pjesët e trupave të vjedhura.

Pas sjelljes në jetë, ai zmbrapset me tmerr. Të torturuar nga izolimi dhe vetmia, krijesa dikur e pafajshme kthehet në të keqen dhe lëshon një fushatë hakmarrjeje vrasëse kundër krijuesit të tij

Vendido por Podibooks
Puntuación del vendedor (0/5)
9,70 €
IVA incluido
AÑADIR AL CARRITO

LOS QUE LEYERON ESTE LIBRO TAMBIÉN COMPRARON:

keyboard_arrow_up