¿QUIÉN ES PETER?
Más detalles
Año de edición:
2019
ISBN:
9789575610739
Páginas:
538
Idioma:
Tamaño:
22,9 x 15,2 cm
Categorías adicionales:

Dracula

Dracula, Albanian edition

Bram Stoker

Tapa blanda
Sinopsis

Zhurma e zymtë e ujqërve anon nëpër ajër ndërsa i riu arrin në kështjellë. Kur takon Drakula, ai sheh se njeriu është i zbehtë, i varfër dhe i çuditshëm. Harkeri bëhet më i shqetësuar kur, pasi Harkeri e prenë veten gjatë rruajtjes, Drakula u përplas në fyt. Menjëherë pas, Harkeri është i joshur nga tre vampir femra, nga të cilët mezi shpëton. Më pas mëson sekretin e Drakulës: se ai është një vampir dhe mbijeton duke pirë gjakun e njeriut.

Vendido por Podibooks
Puntuación del vendedor (0/5)
15,66 €
IVA incluido
FREE PENÍNSULA
AÑADIR AL CARRITO

LOS QUE LEYERON ESTE LIBRO TAMBIÉN COMPRARON:

keyboard_arrow_up