¿QUIÉN ES PETER?
Más detalles
Editorial:
Año de edición:
2017
ISBN:
9783947184781
Páginas:
42
Idioma:
Tamaño:
20,3 x 12,7 cm

অভিনৱ

সহজ ৰিয়েল ইষ্টেট ব্ৰোকাৰিং: ৰিয়েল ইষ্টেট মিলোৱা: এক অভিনৱ ৰিয়েল ইষ্টেট মিলোৱা পোৰ্টেলৰ জৰিয়তে মধ্যস্থতা কৰাৰ দক্ষ, সহজ আৰু পেছাদাৰী উপায়

Matthias Fiedler

Tapa blanda
Sinopsis

এই কিতাপখনত এক বিশ্বব্যাপী ৰিয়েল ইষ্টেট মিলোৱা পোৰ্টেল এপ্পৰ বাবে এক বৈপ্লৱিক ধাৰণা সন্নিবিষ্ট কৰা হৈছে, যেতিয়া সম্পত্তিৰ মূল্যাঙ্কন সহ ৰিয়েল ইষ্টেট ব্ৰকাৰেজ ছফ্টৱেৰ এটাত একত্ৰিত কৰা হয় তেতিয়া যথেষ্ট সাম্ভাব্য লাভ (কেইবা বিলিয়ন ইউৰো) গণনাৰ সৈতে সম্পত্তিৰ মূল্যাঙ্কন (কেইবা ট্ৰিলিয়ন ইউৰো সাম্ভাব্য লাভ) গণনা সহ।

আৱাসিক আৰু বাণিজ্যিক সম্পত্তি, নিজা ব্যৱহাৰ বা ভাৰাত দিয়া হিচাপে, এনেদৰে দক্ষতাৰে আৰু ক্ষিপ্ৰতাৰে মধ্যস্থতা কৰিব পাৰি। এয়া হৈছে সকলো ৰিয়েল ইষ্টেট ব্ৰোকাৰ আৰু সাম্ভাব্য গ্ৰাহক আৰু ভাৰা লওঁতাৰ বাবে অভিনৱ আৰু পেছাদাৰী ৰিয়েল ইষ্টেট মধ্যস্থতাৰ ভৱিষ্যত। ৰিয়েল ইষ্টেট মিলোৱা প্ৰায় সকলো দেশত আৰু আনকি সীমা চেৰাইয়ো কাম কৰে।

ব্ৰোকাৰ সকলে ক্ৰেতা বা ভাৰা লওঁতাৰ ওচৰলৈ সম্পত্তি “লৈ যোৱা”-ৰ সলনি, ৰিয়েল ইষ্টেট মিলোৱা পোৰ্টেলত আগ্ৰহী পক্ষবোৰক তেওঁলোকৰ সন্ধান প্ৰ’ফাইলৰ ওপৰত আধাৰিত কৰি মিলোৱা হয়, আৰু তাৰ পিছত ৰিয়েল ইষ্টেট ব্ৰোকাৰবোৰৰ বিজ্ঞাপন দিয়া সম্পত্তিবোৰৰ সৈতে সংযোজিত কৰা হয়।

Vendido por Podibooks
Puntuación del vendedor (0/5)
5,23 €
IVA incluido
AÑADIR AL CARRITO
MÁS OFERTAS
keyboard_arrow_up